Welcome at E.S.A.V. Asterix!

Welcome on the website of the Eindhoven Student Atletics Association Asterix! Asterix ensures that students from Eindhoven can practice their favorite sport: Athletics! Besides the trainings on Monday and Wednesday evening, Asterix organize a lot of activities and competitions. Are you interested in athletics? Then join us on one of our trainings!

Providing Athletics trainings since
2018

News

E.S.A.V. Asterix heeft 27 nieuwe foto's toegevoegd.
E.S.A.V. Asterix

Trainingsweek Lago Maggiore, Italië!

[English below]

Lunedi

Maandag 16 juli – Een groep van 17 Galliërs vormt zich op het verder verlaten station in Eindhoven. Ze hebben net een loodzwaar weekend achter de rug vol met sportieve en gezellige hoogtepunten; het NSK baan. Maar dit weerhoudt de Galliërs er niet van om maandagochtend 4:00 met opgewekt gezicht en volgeladen koffers bij het station te verschijnen. Diep in gedachten verzonken dacht menig Galliër al aan de Italiaanse zon en de prachtige vergezichten die het Lago Maggiore te bieden zou hebben.

Rond 4:30 vertrokken twee rode en twee witte auto’s (come on PSV🔴⚪🔴) om 14 uur later aan te komen op de plek der bestemming. Hier was het appartement gelegen, ongeveer 400 meter boven het meer. Het appartement was ruim en schoon, maar had vooral een machtig mooi uitzicht over het Lago Maggiore en de daarachter gelegen bergen. (zie foto’s)

Martedì

Dinsdag 8:00 - Er prikken al wat zonnestraaltjes door de kiertjes van de luiken, wanneer ineens de ene na de andere wekker afgaat. De luiken worden voorzichtig geopend en we worden gelijk verblind door het prachtige uitzicht. Zo willen we elke dag wel wakker worden. Toen moest er snel worden omgekleed en ontbeten, want het was tijd voor onze eerste krachttraining. Het krachthonk en atletiekbaan lagen in een dorpje dat ongeveer een half uurtje rijden was vanaf het appartement. De gym was klassiek Italiaans en dus net iets minder luxe dan het SSC, maar alles was aanwezig en het was er altijd rustig.

Na de core stability te hebben opgekrikt en de gewichten door het dak te hebben gesmeten, was het alweer 12 uur en dus tijd voor lunch in het appartement. Nu we het meer al zo bewonderd hadden was iedereen het er wel over eens dat het tijd was om erin te gaan zwemmen. Zo gezegd zo gedaan en zo reed de rood-witte stoet de bergweggetjes af naar beneden om even later aan te komen in Stresa.

Eenmaal bij het strandje aangekomen (inclusief speeltuin!) werden de handdoekjes gespreid en snel het water in gedoken. Het smeltwater was gek genoeg warmen dan het water bij de Ijzeren man en het was dus heerlijk vertoeven.

Helaas konden we niet te lang bij het meer blijven plakken want er moest natuurlijk ook getraind worden. De atletiekbaan lag in hetzelfde dorpje als de gym en was verrassend mooi. De baan was blauw-rood gekleurd (=paars) en voelde voor zowel de lopers als de sprinters lekker aan. De trainers hadden van tevoren voor elke dag een schema samengesteld, zodat op de juiste manier getraind kon worden.

Mercoledì

Naast de mogelijkheid om krachttraining te doen, was er natuurlijk nog veel meer te doen in het mooie gebied waar we verbleven. Zo ging Dino op avontuur in de bergen om zijn trailskills aan te scherpen, gingen anderen het stadje bij het meer verkennen en namen weer anderen de boot naar een verder gelegen eilandje. Alleen de echte die-hards, zoals Wing sloegen geen enkele training over.
Hoewel de trainingsweek in Italië was, hèt culinaire land bij uitstek, waren niet alle maaltijden even culinair verantwoord, maar zeker wel voedzaam. Vooral van de combinaties met pastasaus kregen de Galliërs geen genoeg.

Giovedi

Na vier trainingen hebben afgewerkt in twee dagen waren de Galliërs wel toe aan wat rust. Donderdag was het rustdag en gingen we met zijn allen naar Milaan! Dé Fashionhoofdstad van Italië en misschien wel van Europa. Milaan zou even later opgeschrikt worden door de vele gekke opdrachten die de gekke Nederlanders aan het doen waren, want het tripje werd nog even opgeleukt door een crazy 88. Verder werd natuurlijk de kathedraal, het shoppingcenter (de heuvel 2.0), het kasteel en het park bezocht. Na het vele cultuur snuiven werd een dutje gedaan in het park, het was tenslotte een rustdag. De tijd ging zo snel voorbij dat het alweer tijd was voor avondeten, waarbij we erachter kwamen dat Chinezen ook lekker Italiaans kunnen koken.

Venerdì

Op vrijdag was iedereen weer fit, wat gelijk te merken was bij de krachttraining. Het buikspierkwartier werd een half uur, de squats gingen nog dieper en de snatches nog hoger. Na de krachttraining werd nog een poging gedaan om fruit te vinden op de plaatselijke markt, maar daar doen Italianen blijkbaar niet aan.

Verder werd er natuurlijk weer gezwommen en veel ijs gegeten zoals het hoort in Italië. Vrijdag was ook de laatste dag dat we op de blauw-rode baan konden trainen en dus deed iedereen nog even extra zijn best.

Sabato

Op zaterdag besloot een grote groep Galliërs de berg op te rijden om zo de top te bereiken en het hoogtepunt van de vakantie te beleven. Tot onze blijdschap bleek er ook nog eens een rodelbaan te zijn. Galliërs houden wel van snelheid en adrenaline dus stapten we één voor een in een karretje en gingen we zo snel mogelijk de berg af. Na deze adrenalinekick was het tijd om het berglandschap en bijbehorend natuur te verkennen. Hier bleek dat Galliërs niet alleen hard kunnen rennen maar ook nog eens goed kunnen klimmen (zie foto’s). Ook kwamen we nog een kudde ezels tegen (nee het was geen spiegel) en was er natuurlijk op elk punt weer prachtig uitzicht op het meer of de bergen.

Na een wandeling van zo’n 10 km en heel wat hoogtemeters dronken de Galliërs een kop warme chocomel met apfelstrudel en ontstond zo het idee om met Asterix een wintersportvakantie te organiseren (tip voor volgend bestuur).

Aan het eind van de middag was iedereen weer veilig beneden en was het tijd voor de allerlaatste training in Italië. Dit was op een andere baan die gekscherend met de baan in Valkenswaard werd vergeleken vanwege zijn beroerde staat. Dit bleek zeker niet het geval te zijn, want ook al was de baan zwart en versleten, liep hij fantastisch.

Domenica

Zondag was alweer de allerlaatste dag en moest er dus vroeg worden opgestaan om de auto’s in te laden en nog een mooi plaatje te schieten van de opkomende zon boven het meer. Rond een uur of 7 vertrok de eerste auto weer richting het mooie Eindhoven en om 9 uur de laatste. Gelukkig ging de terugweg een stuk rapper dan de heenweg en kwamen we amper 12 uur later weer aan in onze lichtstad. De groep van 17 Galliërs was lekker gebruind, topfit, een beetje moe maar zeker voldaan. Het was een topweek met veel gezelligheid, harde trainingen, cultuur en prachtige natuur, dus wat ons betreft: volgend jaar weer!!💜💜💜

#purplepride #trainingsweek #lagomaggiore #promotiewordtnueeneitje💪

[English]

Lunedi

Monday 16 July – A group of 17 Gauls gathers at the quiet train station Eindhoven. They just had quite a tough weekend full of sportive and fun highlights; the NSK track. Most Gauls deeply in thoughts of the Italian sun and the eye-catching sights the Lago Maggiore would provide.

Around 4:30 two red and two white cars (come on PSV🔴⚪🔴) left Eindhoven, only to arrive 14 hours later at the final destination. The apartment was around 400 meters above lake level. It was clean and spacious, but especially had a majestic few over the Lago Maggiore and the mountains behind it.

Martedì

Tuesday 8:00 – Some sun rays try to reach the rooms through the shutters, when one after another alarm rings. The shutters are opened slowly and we immediately got blinded by the beautiful view. This is the way every one of us likes to wake up. Then we quickly had to change and have some breakfast, because it was time for our first weight training. The gym and track were in a village which was about half an hour driving from the apartment. The gym was classic Italian and therefore somewhat less luxury than the SSC, but everything was there and it was always quiet.

After having trained the core stability and having thrown some weights through the roof, it was already 12 o’clock and thus time for lunch in the apartment. After all the admiring of the lake everyone wanted to swim in it and so we did. The cars drove down to the city Stresa which was located near the lake. The beach even had a playground and the melting water was even warmer than at the Ijzeren man.

Unfortunately, we couldn’t stay long, because we had to train. The track was in the same village as the gym and was surprisingly beautiful. It was blue-red (=purple) and felt quite comfortable for the runners as well as for the technical group. The trainers created a schedule beforehand, so everyone could train the right manner.

Mercoledì

Next to the possibility to do weight training, the area provided a lot more things to do. For example Dino went on an adventure in the mountains to train his trailing skills. Others went to the village at the lake and some took the ferry to one of the islands in the lake. Only the real die-hards, like Wing didn’t skip any training.
Of course we stayed in Italy, the country that is famous for its culinary food. However not all of our meals represented this style of food. Especially the combinations with pasta sauce did not bore any of the Gauls.

Giovedi

After completing four training sessions in two days, the Gauls needed some rest. Luckily, Thursday was the rest day and we all went to Milan! The fashion capital of Italy and maybe even of Europe. In Milan we did a crazy 88 and of course we visited all of Milan’s highlights. The cathedral, the shopping center (de heuvel 2.0), the castle and the park. After all the cultural stuff we took a nap in the park, after all it was a rest day. The time went by so fast that was already time for dinner, where we found out that Chinese people can cook Italian food very well.

Venerdì

On Friday everyone was fit again, which was clear immediately at the weight training. The abs quarter became a half hour, the squats went even deeper and the snatches even higher. After the weight training we tried to find some fruit at the local market, but apparently that’s not an Italian thing.

Sabato

On Saturday, a group of Gauls decided to drive up the mountain to reach the top of the mountain. On the top there even was a toboggan run. Of course Gauls love some speed and adrenaline, so we got in the carts one by one and raced downhill as fast as we possibly could. After this kick of adrenaline it was time to explore the mountains and nature. Here we found out that Gauls cannot only run fast, but also climb very well (see pictures). We also ran into a flock of donkeys (no it was not a mirror) and on every spot there was a beautiful view on the lake or on the mountains.

After a hike of 10 km and quite a lot altitude meters, the Gauls drunk a cup of hot chocolate with apfelstrudel and this way the idea came up to organize a wintersport with Asterix (tip for the next board).

Late in the afternoon everyone was safely down again and it was time for the very last training in Italy. This training was on a track that is compared to the track in Valkenswaard because of its bad state. However, this was certainly not the case. The track may be black and worn out, it was quite comfortable to run on.

Domenica

Sunday was the last day and thus everyone woke up early to pack the cars and take one more picture of the lake. Around 7 am the first car left in the direction of Eindhoven and at 9 the last one. Luckily the way back went way faster and only 12 hours later we arrived in Eindhoven. The group of 17 Gauls was nicely tanned, top fit and a little tired. It was a great week with lots of fun, tough training sessions, culture and beautiful nature, so according to us: next year again!!💜💜💜

#purplepride #trainingsweek #lagomaggiore #promotionisgonnabeapieceofcakenow💪
... lees meerlees minder

3 weken geleden  ·

bekijk op Facebook
E.S.A.V. Asterix heeft het album van Patrick Spruytenburg fotografie gedeeld.
E.S.A.V. Asterix

En hier ook Patrick’s foto’s van zondag! ... lees meerlees minder

4 weken geleden  ·

bekijk op Facebook
E.S.A.V. Asterix

1 maand geleden  ·

bekijk op Facebook

Asterix-mannen bereiken Promotiewedstrijd!

[English below]

Afgelopen zondag reisden twee mannenteams van Asterix af naar Helmond voor de derde en laatste reguliere competitiewedstrijd van het jaar. Bij deze wedstrijd stond er veel op het spel, want het 1e team zou bij goede prestaties nog kans maken op een ticket voor de promotiewedstrijd naar de 2e divisie! Hiervoor was het noodzakelijk om de landelijke 9e plaats na 2 wedstrijden in te wisselen voor tenminste een 7e plaats. Helaas zou het vrouwenteam van Asterix daarnaast niet meer in actie komen, waardoor het 2e mannenteam ook dubbel zijn best moest gaan doen.

Nadat in de aanloop naar de wedstrijd de rivaliteit met directe concurrent GVAC nog wat aangewakkerd was en iedereen zijn weg naar de baan in Stiphout had gevonden (op de fiets, in een auto of zelfs met het OV!) kon de wedstrijd eindelijk van start gaan. Rik voerde de spanning ter plekke nog wat op met de onheilspellende mededeling dat hij de hele dag ‘de prognose bij zou houden’. De strijd brandde direct in alle hevigheid los bij het kogelslingeren, waar Floris-Jan de schade ten opzichte van de concurrentie mooi wist te beperken met een worp van 26,52 meter. Ook bij het verspringen was er strijd, maar meer over de vraag of er met rugwind gesprongen kon worden. Uiteindelijk sprong Walter mét tegenwind een prima 6,20 meter, gevolgd door Jelle met 5,53 meter en Sebastiaan met een keurige 4,62 meter. Ondertussen vlogen de dappere musketiers Robert en Wing over de hoge hordes. Robert liep een uitstekende 16,34, terwijl Wing, zonder ooit maar één hordentraining gedaan te hebben, het er ook prima vanaf bracht.

Casper en Ricky persten er alles en na afloop ook hun ontbijt uit op de 800 meter, met hele scherpe tijden van 1:57,41 en 2:20,87. Jordi zag daarachter dat het goed was, en dribbelde op zijn gemak over de finish. Door zijn ontspanning en gemak leek een kogel van 7,26 kilo ook niks meer voor Floris-Jan en Ricky, die met 11,79 en 8,31 meter hun beste worpen van het seizoen lieten noteren. Ook de sprinters kwamen aan het woord: Walter schudde even 11,90 uit zijn mouw, voor Marvin (12,52), Wing (12,78) en Bart (12,85). Robert legde een rondje af in 53,77, Niek deed dit in 56,20 en Sebastiaan noteerde ook een sterke 1:06,11.

Ook bij het hoogspringen verliep alles voortvarend. Robert en Mathijs sprongen beide hoger dan tijdens de eerste twee wedstrijden, met 1,85 meter en 1,80 meter. Casper en Arne trotseerden de hitte op de loodzware 5000 meter en wisten daar voor een mooi paars een-tweetje te zorgen door de klok als eerste en tweede stil te zetten, na 15:47 en 16:14. Ook Willem wist levend de finish te halen, in 18:37. Maar het laatste woord was toch weer aan de sprinters: Walter pakte de derde plek op de 200 meter met een hele mooie 23,66, waarop Yasser (25,42), Marvin (25,58) en Bart (26,77) de middenmoot haalde. Jelle, Niek, Jordi en estafettegoeroe Rik zorgden tot slot voor het spektakel op de 4x400 meter: met 3:39,70 sleepten de paarse mannen een keurige tweede plek in de wacht.

Toen de rookwolken waren opgetrokken, iedereen was bijgekomen van zijn onderdeel en sommige Galliërs al aan de BBQ zaten bleek dat het tweede team 3561 punten had gescoord, en dat het eerste team met een score van 7165 punten de zesde plek landelijk in de derde divisie had behaald, en zich daarmee had gekwalificeerd voor de promotiewedstrijd! Dat betekent dat het competitieseizoen voor de mannen van Asterix nog een vervolg krijgt na de vakantie, op 9 september. Hier zullen we alles op alles zetten om een plekje in de tweede divisie te bemachtigen!

[English]

Asterix-men reach promotion match!

Last Sunday, two men’s teams from Asterix travelled towards Helmond to compete during the third and last competition match of this year. During this match, a lot was at stake, as the first team would have a chance to get a ticket to the promotion match towards the second division, in case of good performances! In order to achieve this, Asterix would have to exchange the 9th place nationwide after 2 matches for at least the 7th place. Unfortunately, the women’s team of Asterix wouldn’t come into action anymore, so the second team’s men had enough reason to do their best as well.

After the rivalry with direct opponent GVAC had been sparkled in the weeks leading up to the match, and everyone had found their way towards the track in Stiphout (by bike, by van, or even by public transport!) the match could finally start. Rik increased the tension even more by stating that he would be updating the prognosis throughout the day. The battle immediately started of at hammer throw, at which Floris-Jan managed to limit the losses with respect to his opponents with a throw of 26,52 meter. At long jump, a battle was fought as well, however this one was more related to the question if the athletes could jump with tailwind. In the end, Walter jumped a great 6,20 meter, with headwind, followed by Jelle (5,53 meter) and Sebastiaan (4,62 meter). Meanwhile, our brave musketeers Robert and Wing flew over the high hurdles. Robert ran a great 16,34, while Wing, without having completed any hurdle training sessions at all, did a good job as well.

Casper and Ricky squeezed out everything they had and afterwards even their breakfast during the 800 meter, with quick times of 1:57,41 and 2:20,87. Jordi saw everything was going great, and crossed the finish line in an easy pace. His easyness and relaxation inspired Floris-Jan and Ricky at shot put, making them execute their best throws of the season, with 11,79 and 8,31. The sprinters also made themselves heard: Walter ran 11,90 as if it was nothing, before Marvin (12,52), Wing (12,78) and Bart (12,85). Robert covered a full lap in 53,77, while Niek and Sebastiaan did the same thing in 56,20 and 1:06,11.

At high jump, everything went fine as well. Robert and Mathijs both jumped to higher marks than in the previous 2 competition matches, with 1,85 meter and 1,80 meter. Casper and Arne faced the heath during the heavy 5000 meters, and together got a clean sweep by finishing first and second in 15:47 and 16:14. However, the sprinters completed the afternoon: Walter reached the third place at the 200 meter with a great 23,66, followed by Yasser (25,42), Marvin (25,58) and Bart (26,77) finishing in the mid-section. Jelle, Niek, Jordi and relay-veteran Rik brought a lot of spectacle to the 4x400: with 3:39,70, the purple men finished at a great second place.

After the smoke had lifted from the track, everyone had recovered from their events, and some Gauls had already joined a BBQ-party, the second team turned out to have scored 3561 points in total, and the first team had managed to grab the 6th place nationwide in the third division with a score of 7165 points, thereby qualifying for the promotion match! This means, the competition season for the Asterix’ men will get a sequel after the holidays, on September 9. Here, the purple men will do anything they can to gain a spot in the second division!
... lees meerlees minder

1 maand geleden  ·

bekijk op Facebook
E.S.A.V. Asterix heeft 3 nieuwe foto's toegevoegd.
E.S.A.V. Asterix

[English bellow]

Het NK Atletiek voor senioren was afgelopen weekend, en wat een topweekend was het. Asterix had drie deelnemers dit jaar die het alle drie ongelofelijk goed deden. Vrijdag, de dag van de kwalificatie voor de finales, was de dag waar alle drie de Galliërs in actie mochten komen.

Het begon met Robert die mee deed met de 400 meter horden. Daarbij probeerde Robert iets nieuws, de 13 pas, en wat hield hij dat lang vol. Tot ongeloof, achter af van zijn concurrente, hield Robert de 13 pas de volledige eerste 200 meter vol. Daarna speelden de wind en verzuring parten en moest hij afhaken in de strijd om de serie winst. Robert werd uiteindelijk 15de van Nederland, een resultaat om trots op te zijn!

Niet heel veel later ging de huidige nummer 3 van Nederland op de 800m aan de slag. Marissa was onwijs sterk, controleerde de race en trok even door op het laatst om haar finale plaats veilig te stellen. Taak volbracht en op zaterdag zagen we Marissa dus terug in de finale.

Voor de finale op zaterdag, was er nog een Galliër die op vrijdag aan de slag ging. Ons eigen Rik, die al jaren voor Asterix uitkomt, deed deze keer speer op het NK. Rik gaf alles wat die had en wierp een keurige 49,33. Rik gaf zelf aan volgend jaar terug te komen en verder te gaan werpen. Veel geleerd en een ervaring rijker. We zijn natuurlijk nog steeds erg trots op de nummer 16 van Nederland met speerwerpen.

Toen was het zaterdag en langzaam kwamen er meer gespannen Galliërs kijken naar onze topper, of zoals Erica Terpstra zou zeggen, onze kanjer Marissa. Zij ging het doen in de finale. Het startschot klonk en, voor vele, de spannendste twee minuten van het jaar begon. Wat ging onze Marissa doen? Marissa nam dapper het initiatief, zoals haar trainer Ton ook had afgesproken. Waar het eerste 400m relatief rustig eraan toe ging, werd de laatste 400m vol doorgetrokken. De top 3 zat ontzettend dicht bij elkaar (minder dan een halve seconde) en Marissa werd ook maar net voorbijgegaan door Britt Ummels en Suzanne Voorrips en behaalde daarmee wederom een prachtig derde plek en werd dus wederom derde van Nederland op de 800m. Ze hoopte natuurlijk op meer, maar is onwijs tevreden met dit resultaat.

[English]

Last weekend the NK athletics for seniors took place, which was an amazing weekend. This year three Gauls participated which is an awful lot! On Friday, the first day during which the qualifying rounds were held, these Gauls sprang into action.
Robert was the first participant who participated in the 400m hurdles, during which he tried out a new technique, the 13 step. He managed to keep this new technique going for the first 200m, after which he found out that this different technique was quite exhausting causing him to slow down a bit. This resulted in him having to give up his place for the finals. He did end up being 15th of the Netherlands, which is an impressive performance to say the least!
After Robert Marissa took the lead during the qualifying race for the finals of the 800m, and after a small sprint near the end she managed to obtain a spot for the finals (hurray).
Last Gaul which was participating during the NK was Rik, also known as Nestorix nowadays, who was spotted throwing some Javelins. Rik put quite some energy in a powerful throw with which the spear traveled an impressive 49.33m. Slightly dissatisfied that he did not hit any boars (good thing ey Robert and Michael), he decided that he was going to throw further during the NK in 2019.

On Saturday more Gauls departed Armorica to cheer on Marissa, who was participating in the 800m finals. The starting shot did not only send Marissa and her competitors on their way, it also started Michiel’s most exciting 2 minutes (and a couple of seconds) of his year. Marissa took the initiative and took the lead for the first (relatively slow) 400m, after which the rest of her competitors also decided they might want to take the lead at the end of the second lap. Because of this the second 400m went very fast, and in the final 100m Marissa had to give the first and second places to Britt Ummels and Suzanne Voorrips, thereby becoming the third best women on the 800m of the Netherlands! Even though she was secretly hoping for more, she was very happy with her performance (which makes total sense being third of the Netherlands and all).
... lees meerlees minder

2 maanden geleden  ·

bekijk op Facebook

Ronde van Gallië 2018!

[English below]

Tientallen studenten kwamen op donderdagavond 14 juni samen op het Stratumseind voor hét toonaangevende Stratumse sportevenement van het jaar: de Ronde van Gallië! De een beter getraind voor het lopen, de ander meer bedreven in het drinken, stonden zij in teams van 3 klaar om per teamlid 5x100 meter over een stedelijk parcours af te leggen, en 4 biertjes te drinken. De grauwe hemel en de lichte miezer mochten de pret niet drukken en terwijl Michiel in Obelixpak als speaker het woord nam, werd het bier ingeschonken, troffen de deelnemers de laatste voorbereidingen en werd een enkele fanatiekeling zelfs betrapt op een rondje warmlopen.

Rond 8 uur gingen de eerste drie teams van start, en waagden 9 mannen zich aan de avontuurlijke tocht op het Stratumseind. Het ging er direct hard aan toe, en de Top Ad-leten, Garagardoterix en Mostly Weak maakten er direct een spannende strijd van. Mostly Weak moest de concurrentie als eerste laten gaan, en na een felle eindspurt en een paar snelle adjes passeerden de Top Ad-leten als eerste de finishlijn, in een ijzersterke tijd van 4:31,97.

In de tweede serie stond naast Zweeds Broodje Falafel met Olijventapenade en De Dikke Jongens en het Biervaatje het eerste gemixte team aan de start, met Bieris en Manke Drank (= dubbel Iris en andere naam voor Frank op krukken). Zweeds Broodje Falafel liet direct zien snode plannen te hebben, en ging op een strak tempo weg, dat De Dikke Jongens al snel niet meer konden volgen. Zweeds Broodje Falafel kwam zelfs zo snel aan de finish dat de jury vergat de tijd te stoppen, maar ze finishten ongeveer in 4:20. De Dikke Jongens lieten een tijd van 5:07 opschrijven, waarmee ze op de vierde plek kwamen in het mannenklassement, en Bieris en Manke Drank kwamen half hinkend, half rennend tot een tijd van 7:16,97.

Dit leek geen tijd waar ESSF Eindhoven, De Drie Muskebiers en Het Team van E.S.S.V. Isis met de Onleesbare Naam in serie 3 echt van wakker moesten liggen. Het tempo lag direct na de start al hoog, en de Drie Muskebiers namen ondanks de minder aerodynamische en afbrekende outfits de leiding. Daarachter maakten ESSF en Isis het erg spannend, maar uiteindelijk viel het bier bij Isis toch iets beter: 5:17 om 5:18 voor ESSF. Dit was echter ruim achter De Drie Muskebiers, die met 4:53 duidelijk de overwinning bij de gemixte teams naar zich toe trokken.

In de vierde en laatste serie kwamen nog twee ter plekke en zeer impulsief gevormde teams aan de start, met Maatwerkers en Tsjaad. Zowel bij het drinken als bij het lopen bleken echter al snel problemen op te treden, en de tijden van eerdere teams werden lang niet gehaald, waardoor de winnaars al snel gehuldigd konden worden. Terwijl het (nog lang niet laatste) bier werd opgedronken en Isis er met de vlag van Asterix vandoor ging werden verschillende flessen drank uitgereikt aan de snelste teams, en De Drie Muskebiers ontvingen er bovendien nog een als meest originele team van de avond. Het beloofde nog een lange en gezellige avond te worden bij Kafee Kix!

[English]

Numerous students came together at the Stratumseind, on Thursday, June 14, to compete at the one and only most relevant sports event of the year: the Round of Gaul! One athlete more trained for running, the other better prepared to drink beer, they were all gathered in teams of 3 in order to run 5x100m each on an urban course, and drink 4 beers per person. The gray sky and slight drizzle didn’t spoil the fun as Michiel in Obelix suit filled the sky with his voice as the speaker, the beer got poured in the cups and the participants made their last preparations. Some of them even got caught doing a small warming-up at the Stratumseind.

At 8 p.m., the first three teams consisting of 9 men in total started their adventurous journey through the Stratumseind. The Top Ad-leten, Garagardoterix and Mostly Weak immediately took on a good pace. Mostly Weak was the first team that had to let go the other teams, and after some quick final strides and drinks, the Top Ad-leten were the first to cross the finish line, in a strong time of 4:31,97.

At the second heat, besides Zweeds Broodje Falafel met Olijventapenade and De Dikke Jongens en het Biervaatje, the first mixed team would be running, with Bieris en Manke Drank (= double Iris and a different name for handicaped Frank). Zweeds Broodje Falafel immediately took the lead, before De Dikke Jongens. Zweeds Broodje Falafel even crossed the finish line so quickly that the jury forgot to check their time, but they finished in around 4:20. De Dikke Jongens took the fourth place at the men’s classification, with a time of 5:07, and Bieris en Manke Drank finished half running, half limping, in a time of 7:16,97.

This didn’t seem to be a time that would really challenge ESSF, De Drie Muskebiers and The Team from Isis with the Unreadable Name. These three teams started in a very fast pace, and De Drie Muskebiers took the lead despite their not very aerodynamic and partially breaking outfits. Behind them, ESSF and Isis got involved in a really tense battle for the second place, but in the end, Isis drank the beer a little faster, finishing in 5:17, with 5:18 being the time for ESSF. However, they were both far behind De Drie Muskebiers, who were clearly victorious at the mixed teams with a time of 4:53.

During the fourth and last heat, two locally and very impulsively created teams
were running: Maatwerkers and Tsjaad. They seemed to have trouble at both the drinking and the running part of the race, and were no threat to the faster teams in the earlier heats. Soon, the winners of both categories could be awarded with some well-deserved liqors. While the rest of the beer was drunk and Isis ran off with the flag of Asterix, De Drie Muskebiers even receieved a second bottle for being the most original team of the evening. There would be a long and exciting evening to go at the Kix!
... lees meerlees minder

2 maanden geleden  ·

bekijk op Facebook

Circuit14: National Record!!

[English below]

In de aanloop naar de spectaculaire finale van de Circuit14-reeks, vorige week in Best, besloten 4 Galliërs de handen ineen te slaan, met een gezamenlijk doel: een aanval doen op het Nederlands Record voor clubteams op de Distance Medley Relay! De meeste atleten zullen hier nog nooit van gehoord hebben, dus even een toelichting: de DMR is een estafette over 1200 – 400 – 800 – 1600 meter, en sinds 2017 een officieel onderdeel in Nederland. Meteen na de introductie van het onderdeel eiste een team van Eindhoven Atletiek dit record op, met een tijd van 11:22. Het was Tom, Robert, Jordi en Casper er dan ook alles aan gelegen om dit record uit de boeken te lopen.

Tom ging vol goede moed van start met zijn 1200 meter. Team ‘De Sexy Beesten van Asterix’ kreeg in haar serie concurrentie van een team van Eindhoven Atletiek. Dit bleek een serieuze tegenstander, want Tom moest langzaam maar zeker wat terrein prijsgeven op zijn directe tegenstander. Na 3 rondes werd hij afgelost door Robert, die er geen gras over liet groeien en zijn tegenstander, oud-Galliër Michael, het vuur aan de schenen legde op zijn 400 meter. Ondertussen werd de tijd natuurlijk goed in de gaten gehouden, maar de Sexy Beesten lagen nog op schema onder het oude record. Met een kleine achterstand op Eindhoven Atletiek loste Jordi Robert af, en in zijn enthousiasme liep hij binnen 200 meter het resterende gat dicht. Desondanks wist hij het tempo tijdens de rest van zijn 800 meter aardig vast te houden, om het stokje door te geven aan Casper. Die zag er nog ruim genoeg tijd was om het record binnen te halen, en wist bovendien de voorsprong op Eindhoven Atletiek nog wat uit te breiden. Uiteindelijk stond de klok stil op 10:52,90, een verbetering van het Nederlands record met bijna 30 seconden!

Eerder op de avond werden er ook al prachtige prestaties geleverd door de Galliërs. Robert en Bart trokken een sprintje van 100 meter in 12,25 en 12,87 seconden, Arne en Michiel genoten met 4:32,57 en 5:34,40 iets langer van hun 1500 meter. Matthijs liet bij hoogspringen de lat op 1,70 meter leggen en sprong hier overheen alsof het niets was, en Oscar smeet zijn kogel en discus naar mooie afstanden van 9,62 en 28,74 meter.

Met gemiddeld 11 atleten per wedstrijd was het paars van Asterix dit jaar prima vertegenwoordigd bij de wedstrijden van Circuit14, iets waar we heel erg trots op kunnen zijn!

[English]

With the final Circuit-14 match of this season, last week in Best, coming up, 4 Gauls decided to join their forces, with one common goal: to break the National Record for club teams on the Distance Medley Relay! Since most athletes will have never heard of this: DMR is a relay event, putting together distances of 1200 – 400 – 800 – 1600 meters, and counts as an official event in the Netherlands since 2017. Immediately after the introduction of the event, a team from Eindhoven Atletiek claimed the record, with a time of 11:22. Tom, Robert, Jordi and Casper were planning to run faster than this time.

Tom took of enthusiastically for his 1200 meters. Team ‘The Sexy Beasts of Asterix’ got some rivalry by a team from Eindhoven Atletiek. This team turned out to be a serious opponent, as Tom had to give his direct opponent a small lead. After 3 laps, he was relieved by Robert, who clearly took things seriously and sprinted after former Gaul Michael on his 400 meters. Meanwhile, both teams were still on schedule to break the old national record. Still just a few meters behind, Jordi started his 800 meters, and succeeded in catching up with the team from Eindhoven Atletiek within 200 meters. Moreover, he kept his pace high during the rest of his 2 laps, giving Casper a good lead at the start of his 1600 meters. Casper succeeded in further increasing his lead, and eventually set a time of 10:52,90, almost 30 seconds faster than the old record!

Earlier on the evening, more Gauls already set some great performances in Best. Robert en Bart took a stride over 100 meters in 12,25 and 12,87 seconds, while Arne en Michiel enjoyed their 1500 meters a bit longer, with 4:32,57 and 5:34,40. Matthijs put the bar at 1,70 meter during high jump, and jumped over easily, while Oscar threw his metal balls and discs to 9,62 and 28,74 meters.
With an average of 11 athletes per match, the purple of Asterix was clearly visible during the Circuit14-matches. We can be really proud of this collective achievement!
... lees meerlees minder

2 maanden geleden  ·

bekijk op Facebook

5000 meter World Record!

[English below]

Afgelopen vrijdagavond reisde een grote groep Galliërs (en Koen) af naar de Next Generation Athletics in Nijmegen, met maar een doel: het wereldrecord op de 5000 meter bij de mannen aan gort lopen! Omdat het in je eentje natuurlijk echt niet te doen is om 5 kilometer lang zo absurd hard te lopen, hadden Tom Reep, Walter, Stefan Van der Palen, Willem Verhoeven, Rik Hopmans, Wing-Hin Wong, Koen van der Meijden, Harry van Ham, Michiel Ruland, Jelle Heijne en Niek Verdijck besloten om de afstand onderling te verdelen, in stukken van 400 meter. Daarnaast zou Walter de eerste 200 meter er nog even bijpakken, alsof het niks is.
Zo ging team Asterix en de Sexy Beesten onder luid gejuich van het vele publiek en Mirna van Slooten de strijd aan met 3 andere teams. Doel was om de zenuwmakende lampjes aan de binnenkant van de baan, die het wereldrecordtempo aangaven, voor te blijven. Al snel bleek dat dit een verrassend eenvoudige opgave ging worden, en werd de strijd om de eerste plaats in de race veel spannender. Nadat Niek zijn slopende tweede 400 meter binnen 10 minuten had gelopen, was de eer aan special guest Koen om het af te maken. In een razendsnelle slotronde wist hij Dennis Licht in te halen, en kwam hij triomferend over de streep in een tijd van 11:54.nogiets, waarmee de Galliërs bijna 40 seconden onder het wereldrecord bleven!

De avond werd compleet gemaakt door Marissa Damink en Casper van der Putten, die individueel in actie kwamen. Marissa probeerde bij gebrek aan een haas een harde race te maken van haar 800 meter, maar moest het zonder de medewerking van haar tegenstanders stellen. Uiteindelijk bracht ze met 2:10,31 nog een prima tijd op de klokken, waarmee ze haar constante vorm wist te bevestigen. Casper besloot op de 1500 meter het voorbeeld van Marissa te volgen, wat hem niet helemaal het gewenste resultaat bracht, maar wel weer een mooie 3:59,29. Na de wedstrijd zorgde Nsav 't Haasje Bestuur nog voor ijsjes, waarna iedereen voldaan naar Eindhoven terugkeerde.

[English]

Last Friday night, a large group of Gauls (and Koen) travelled to the Next Generation Athletics in Nijmegen, with one common goal: to break the men's 5000 meter World Record! As it would be impossible to run this bizarre pace for 5 kilometers, Tom, Walter, Jelle, Michiel, Willem, Wing, Koen, Niek, Rik, Harry and Stefan had decided to split up the distance between them, in parts of 400 meter. Moreover, Walter would run the first 200 meter as well. So, Team Asterix and the Sexy Beasts started of the race against 3 other teams, while the audience and Mirna were cheering loudly. Their goal was to finish in front of the nerve-racking lights at the inside of the track, which were meant to indicate the world record pace. Soon, this turned out to be a surprisingly easy job, and the battle for the first place came out to be much more exciting. After Niek had ran his second 400 meters within 10 minutes, our special guest Koen got the honour to run the last 400 meters. During this lap, he took over Dennis Licht, and he finished in victory for the Gauls, in a time of 11:54.something. With this time, the Gauls beated the World Record with almost 40 seconds!

Marissa and Casper completed the evening by running individual events. Marissa tried dictate the pace in her 800 meter heat which was lacking a pacemaker. However, she didn't receive any help from her fellow competitors, but she managed to finish in a good time of 2:10,31 Anyway. Casper tried to do exactly the same thing during his 1500 meter, which brought him to a time of 3:59,29. After the race, 't Haasje provided some Gauls with ice cream, and everyone returned home happily.
... lees meerlees minder

2 maanden geleden  ·

bekijk op Facebook
E.S.A.V. Asterix heeft 5 nieuwe foto's toegevoegd.
E.S.A.V. Asterix

ASTERIX BAANWEDSTRIJD 2018!!

[English below]

Op vrijdagavond 1 juni vond hét evenement plaats waar alle Galliërs al het hele jaar naar uitkeken: onze eigen Asterix Baanwedstrijd! Overdag trof de commissie, geholpen door een legertje behulpzame Galliërs in de stromende regen nog de laatste voorbereidingen voor deze wedstrijd, die dit jaar eenmalig op onze vertrouwde trainingsbaan in Best zou plaatsvinden. Gelukkig trokken de buien ’s avonds weg, kwam de kogelstootbak langzaam weer droog te staan, en stroomde het terrein vol met atleten, waaronder natuurlijk vele fanatieke Galliërs.

De drie sprintmusketiers Wing, Marvin en Bart mochten direct beginnen aan het eerste onderdeel van hun sprintmeerkamp, de spectaculaire 60 meter. Vooral Wing liet hier zien dat het met de explosiviteit wel goed zit, door een hele mooie 7,96 te klokken. Op de 100 meter kreeg het drietal bovendien concurrentie van Walter, die de 12 seconden-grens net wist te slechten (11,95), en Matthijs, die de hoogspringaanloop eens had verwisseld voor een paar sprintnummers. Op de afsluitende 200 meter begon de vermoeidheid zijn tol te eisen, maar toch wisten Marvin, Bart en Wing hun meerkamp met prachtige puntentotalen van 1688, 1485 en 1469 te besluiten.

Ook de mila-mannen kwamen deze avond volop in actie. Robert stal de show op de 400 meter met een hele snelle 52,24, waarmee hij 4e werd in de hele snelle eerste serie. Harry kwam tot een prima 56,12, en Michiel wijdde zijn gloednieuwe spikes in met zijn zoveelste dikke pr van dit jaar, 1.03,63. Hiermee vond hij het nog niet genoeg geweest, want vervolgens liep hij ook op de 800 nog een pr. Bouke greep op dit onderdeel net naast de winst, maar wist ondanks de vermoeidheid van zijn eerdere 400 meter tot een mooie 2.02,90 te komen. Op de 3 kilometer liep Tom, achter luxe-haas Martin van RTE, een pr met 9.33,71, met Willem en Sebastiaan in zijn keilzog.

Rik, Walter en kersvers lid Chiel kwamen in actie op de technische onderdelen. Rik smeet zijn speer bijna 45 meter het veld over, waarmee hij Chiel nipt voorbleef. Walter wist met een enkele hink-stap-sprong 12,74 meter te overbruggen, en Chiel maakte het geheel af door zijn kogel na 9,57 meter in de modderige stootbak te laten landen.

Hannah en Rebecca verdedigden intussen de eer van de Gallische dames. Rebecca stootte de kogel in haar eerste poging direct exact 9 meter weg. Hiervan was ze zo overdonderd dat ze in haar resterende 3 pogingen niet meer verder kwam. Hannah liep soepel en stijlvol naar 2.40,30 op de 800 meter, en bleef hiermee slechts enkele seconden verwijderd van haar persoonlijk record.

Na de laatste serie van de 3000 meter werden in alle haast de tafels met bier neergezet, voor het spectaculaire afsluitende onderdeel: het allereerste NK Beerchase! In de strijd om de titels bij de mannen en vrouwen stonden er 8 teams aan de start. Er was duidelijk hard getraind voor dit kampioenschap, want direct na de start ging het er al hard aan toe. In de eerste van twee series werd de titel bij de dames verdeeld, die met een tijd van 10:02,18 naar team 'Amateurs' ging. 'Team NS: wij rijden niet op tijd' greep op korte afstand het zilver. In de tweede serie werd de noeste trainingsarbeid van de topfavoriet bij de mannen, 'Alcohol Vereniging Reusel '69' beloond: de Reuselnaren sleepten de titel binnen, met een grote voorsprong in een prachtige tijd van 7:35,41. De overige podiumplaatsen gingen naar 'Bier of de Gladiolen' en 'Hangover '96'. Tot slot ontving het enige deelnemende fantateam, 'Wij blijven fris', terecht een taart als meest originele team van de avond.

Toen het overgebleven bier was opgedronken, werden de tenten opgezet rond de baan en ging in de kantine de muziek aan voor de afterparty met het thema ‘The endless countdown’. Er werd tot in de vroege uurtjes nog flink geborreld, gebeerpongd, en verschillende Galliërs sleepten nog wat ic-punten binnen met een snelle Griekse 400. Toen het eerste daglicht weer boven de baan verscheen lagen de Galliërs eindelijk tevreden te slapen.

[English]

On Friday evening, June 1, an event took place which all Gauls had been looking forward to throughout the year: our very own Asterix Baanwedstrijd! In the pooring rain during the day, the committee made the last preparations, with the assistance of a group of helpful Gauls, for this match, that would take place at our well known training location, the track in Best. Thankfully, the showers disappeared as the evening approached, and the track in Best became crowded with athletes, among which there were many fanatic Gauls.

The three sprinting Musketeers, Wing, Marvin and Bart, immediately started the first event of their combined sprinting event, the spectacular 60 meters. Especially Wing proved that the explosive powers were present, running a great time of 7,96. During the 100 meters, the three of them got some rivalry from Walter, who just succeeded in beating the 12 seconds-boundary (11,95), and from Matthijs, who had for once exchanged the high jumping for some sprinting events. During the closing 200 meters, the tiredness started taking its toll amongst the sprinters, although Marvin, Bart and Wing succeeded in ending their combined events with great total scores of 1688, 1485 and 1469 points.

The mid-distance men also came into action during the evening. Robert made a good impression at the 400 meters with a very fast 52,24, bringing him the 4th place in a very fast heat. Harry ended up running a strong 56,12, and Michiel made great use of his new spikes by once again running a large personal best, with 1.03,63. This performance didn’t fully satisfy him, as he also ran a PB on the 800 meters shorty afterwards. Bouke just missed victory at this event, but ran a very strong 2.02,90 at the 800 meters, taking the second place. At the 3000 meters, Tom ran a personal best of 9.33,71, behind his luxury pacer Martin from RTE, and followed by Willem and Sebastiaan.

Rik, Walter and our new member Chiel came into action during the technical events. Rik threw his javelin a distance of almost 45 meters across the field, beating Chiel by just 1.5 meters. Walter made one succesful attempt during triple jump, covering a distance of 12,74 meters, and Chiel managed to achieve a distance of 9,57 meters at shot put.

Meanwhile, Hannah and Rebecca defended the honour of the Gaulic ladies. Rebecca achieved a distance of exactly 9 meters in her first attempt at shot put, which turned out to be so overwhelming for her that she didn’t achieve a greater distance in her remaining 3 attempts. Hannah ran to a time of 2.40,30 at the 800 meters, in a stylish manner, staying only a few seconds away from her personal best.

After the last heat of the 3000 meters, the tables with beer were hastily set up, for the spectacular final event: the very first NK Beerchase! 8 teams were present to compete for the Dutch National titles on this new Championship. Clearly, a lot of training had been done in preparation for this championship, since many teams started of in a fast pace. During the first of two heats, the ladies’ title was grabbed by team ‘Amateurs’ in a time of 10.02,18, just before ‘Team NS: wij rijden niet op tijd’. During the second heat, the men’s top favourite team, ‘Alcohol Vereniging Reusel ‘69’ grabbed the title in a very strong time of 7.35,41. The silver and bronze went to ‘Bier of de Gladiolen’ and ‘Hangover ‘96’. Finally, the one and only fantachase team of this evening, ‘Wij blijven fris’, rightfully received a cake as the most original team of the evening.

After the remaining beer haad been drunk and the tents had been set up around the track, the music in the canteen was turned on , for the afterparty with the theme ‘The endless countdown’. Lots of drinks were drunk, games of beerpong were played, and multiple Gauls were awarded with IC-points for running a ‘Greek 400’, until finally the Gauls went to sleep in their tents.
... lees meerlees minder

2 maanden geleden  ·

bekijk op Facebook

2e competitiewedstrijd Best!

[English below]

Precies een week geleden alweer vond de 2e competitiewedstrijd plaats. Voor de vele Galliërs die meededen (maar liefst 22) was het een thuiswedstrijd. De baan in Best is tenslotte wel als een 2e thuis gaan voelen na dit jaar. Na wat gedoe met een brandende tunnel wist toch iedereen de baan op tijd te bereiken en werden er zelfs polsstokken op de fiets meegenomen om goede prestaties mogelijk te maken.

Na een zonnige start en al even zonnige prestaties van de paarse mannen en vrouwen begonnen de donkere onweerswolken zich op te stapelen. Maar ondanks het weer vielen de prestaties zeker niet in het water en liepen de Galliërs als de bliksem. ⚡

Nadat de wedstrijd even werd stilgelegd vanwege de onweer mochten de mannen dan eindelijk de 1500 meter gaan lopen waar eveneens dondersgoede prestaties werden neergezet. De competitiewestrijd eindigde traditiegetrouw met een vorm van estafette wat deze keer de 4x100 meter betrof. Alle drie de Asterix teams hadden hierbij een viertal aan de start staan en alle drie de teams brachten het stokje foutloos en snel naar de finish.

Na deze natte maar erg gezellige wedstrijd bleek het Asterix mannenteam zich erg goed staande te hebben gehouden in de poule (2e plaats) en klommen zij landelijk zelfs naar een 9e plaats. We liggen nog slechts 85 punten achter op de nummer 7. Het wordt de laatste wedstrijd dus knallen om een plaats af te kunnen dwingen bij de promotiewedstrijd. Op naar promotie!💜💪

Ook het vrouwenteam heeft het zeer goed gedaan, ondanks dat zij geen compleet team hadden, zijn ze toch 8e geworden in de poule!

Deze prestaties moesten natuurlijk gevierd worden met Italiaanse culinaire hoogstandjes en een (iets te groot) ijsje.

#purplepride #opnaarpromotie #promoverenkunjeleren

[English]
Exactly one week ago, the second competition match took place. It was a home competition for the many Gauls (22) who competed that day, because the track in Best has become like a second home after this year. After some issues with a burning tunnel, everyone was able to reach the track in time and there were even poles being transported by bike to assure the ultimate performance.

After a sunny start and even sunnier achievements of the purple men and women, dark clouds began to form over the track. But despite the weather, the Gauls ran as fast as lighting.⚡

After the competition had been cancelled for some time because of the thunderstorm, the men were finally allowed to start their 1500m, where the purple men ran lightning fast. The competition ended with the 4x100m relay. All three Asterix teams competed and all three brought their relay baton home, safely and quick.

After this wet but fun competition, it turned out that the Asterix men team did very well. They became second in the poule and 9th of all the Netherlands. We only need 85 points to reach the spot for qualification for the promotion competition, so the last match will be really important. Let’s go for promotion!💜💪

The women team did very well too, despite being incomplete, they ended 8th in their poule, good job!

All those achievements needed to be celebrated with a nice Italian meal and a delicious (somewhat too big) ice cream.

#purplepride #letsgoforpromotion
... lees meerlees minder

2 maanden geleden  ·

bekijk op Facebook
E.S.A.V. Asterix heeft 10 nieuwe foto's toegevoegd.
E.S.A.V. Asterix

The ultimate beerpong tournament!

[English below]

Dinsdag 22 mei – ESAV Asterix en VV Tamar slaan de handen ineen en organiseren samen het ultieme bierpongtoernooi. Kafee Kix werd smaakvol ingedeeld met kleurrijke bierpongtafels en rond een uur of 8 druppelde langzaam de gemotiveerde en dorstige deelnemers binnen.
Uiteindelijk mochten we maar liefst 12 teams verwelkomen (van max. 4 personen) met elk zijn unieke teamnaam en samenstelling.

Toen iedereen aanwezig was konden de bekertjes rijkelijk gevuld worden met de goudgele vloeistof waar iedereen de hele dag zo reikhalzend naar had uitgekeken. Het startsignaal werd gegeven en het ene na het andere balletje vloog met een mooie boog richting de bekertjes. De teams begonnen deze ronde aan de poulefase van het toernooi, waar elk team zijn klasse kon tonen. Slechts de 4 beste teams overleefde deze poulefase en mocht door naar de halve finale. Na twee spannende halve finales bleven de twee beste teams van de dag over.

Dit waren Pennies bitches van Hajraa en Ping Pjong Un van Asterix. De spelers genoten van de vele toeschouwers en aanmoedigingen, maar Ping Pjong Un leek toch onder de druk te bezwijken, terwijl Pennies bitches het ene na het andere bekertje wist te raken. Na nog een beetje tegen te spartelen ging Ping Pjong Un toch ten onder en verzoop in het bier. Daarmee waren de terechte winnaars van het ultieme bierpongtoernooi: Pennies bitches!

Als prijs kregen zij eeuwige roem en een fles met Asterixdrank gemixt met Tamardrank, wat natuurlijk de beste combinatie ooit is. Hieronder nog een prachtige collectie van foto’s door Sebastiaan van den Heuvel.

[English]
Tuesday 22 May – ESAV Asterix and VV Tamar join hands and together organize the ultimate beerpong tournament. Kafee Kix was decorated tastefully with colorful beerpong tables and around 8 pm the contestants arrived, fully motivated and very thirsty.

Eventually we welcomed 12 teams (of max. 4 persons) with each team its unique team name and formation.

When everyone was present, the cups could be filled with the golden yellow liquid that everyone had been fantasizing about all day. When the start signal was given, ball after ball flew with considerate speed in direction of the cups. The teams began in the poule phase of the tournament, where each team could show its class. Only the best 4 teams could make it to the semi-finals. After two very thrilling semi-finals, the two best teams remained.

These were Pennies bitches of Hajraa and Ping Pjong Un of Asterix. The players enjoyed the many supporters and encouragements, but Ping Pjong Un did not seem to be able to handle the pressure very well. While Pennies bitches hit one cup after another. After a little struggle, Ping Pjong Un gave up and drowned in the beer. This meant that the winners of the ultimate beerpong tournament were: Pennies bitches!

As prize they received a beautiful bottle of Asterix drink, mixed with Tamar drink, which is of course the best combination ever. Underneath a few fun photos are shown by Sebastiaan van den Heuvel.
... lees meerlees minder

3 maanden geleden  ·

bekijk op Facebook

Agenda

Sep
12
Wed
Greatest Gaul @ Sportpark De Hondsheuvels
Sep 12 @ 18:00 – 21:00
Oct
14
Sun
Marathon Eindhoven 2018 @ Eindhoven
Oct 14 all-day
Oct
17
Wed
Asterix Vijfkamp @ Sportpark De Hondsheuvels
Oct 17 @ 19:00 – 21:30
Oct
24
Wed
Asterix Cross @ Sportpark de Hondsheuvels
Oct 24 @ 17:30 – 20:00

Sponsors